Kidboo Elegance Büyüyen Beşikli Bebek Odası Takımı
Marka
:
Fiyat
:
2,099.00 TL + KDV
İndirimli Fiyat
:
2,099.00 TL
Stok Durumu
:
 

Bebek Odası Takımları nın Kidboo markasının en kaliteli ürünlerinden olan
Kidboo Elegance Büyüyen Beşikli Bebek Odası Takımı ürünü hiçbir yerde bulamayacağınız fiyat ve kalitede sitemizde satıştadır.

KİDBOO ELEGANCE KAMPANYALI BEBEK ODASI TAKIMI

Kidboo Elegance Bebek Odası 3 Kapılı Dolap Şifonyer Büyüyebilen Beşik Bebeğiniz henüz dünyaya gelmeden sizi tatlı bir telaş sarar.
Özellikle hamileliğin sonuna doğru evinizin minik yeni üyesi için alışveriş yapmanın bebek odalarına bakmanın ve minik bebeğinizin odasınıdüzenlemenin zamanı gelmiştir. Bebek odasını hazırlarken ilk dikkat etmeniz gereken bebeğinizin odası sizin odanızayakın olmalıdır. Sesten gürültüden uzak olmalı, penceresi bulunmalı ve mutlaka güneş görmelidir. Bunlar minikbebeğinizin güvenliği, rahatı, huzur ve sağlıklı gelişimi için çok önemlidir. Çoğu anne baba bebeklerine mobilya seçerken çok dikkatli olurlar ki dikkatli olmak zorundalar.Bunun sebebi ise mükemmele yakın mobilya tercih etmeleridir.Bu düşüncelerinde haklıdırlar çünkü bebek odası için mobilya seçerken tasarımı, kullanımı, işlevselliği, renkleri, ve modellinin yanında hangi maddeden yapılmış olduğu çok önemlidir.
Ayrıca minik bebeğinize mobilya seçerken bebeğinizin sağlığınıda göz ardı edemezsiniz. Bu nedenle üretiminde bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek malzemeler kullanılmış mobilyaları tercih etmeniz gerekmektedir.
Seçtiğiniz bebek mobilyasının kenar kısımları sivri olmamalıdır. Kenar kısımları yuvarlak hatlı olmalıdır. Çünkü söz konusu bebeğiniz için her türlü tedbiri almanız gerekmektedir.
Ergonomik ölçüleri ile her mekanda rahat bir kullanım alanı sağlayan bebek şifonyeri çekmeceleri ile annelere pratik çözümler sunuyor. Renkleri ve figürleri ile bebeğinizin odasını canlandırırken her türlü eşyaları içinde ideal kullanım alanı sunuyor.
E1 kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Hafif nemli bez ile silinebilir. Suya maruz kalmamalıdır.
Komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenebilir.
Beşik halinde 80x130 ebatındaki ortopedik yatak ile uyumludur. Karyola halinde 80x180 ebatındaki ortopedik yatak ile uyumludur. Ön Korkuluk, Çekmece ve Dolap Kapakları MDF dir. Diğer kısımları suntalemdir.

                              Yükseklik Genişlik Derinlik
Şifonyer                106 cm   85 cm  47 cm
3 Kapılı Dolap      202 cm 126 cm 50 cm
Büyüyen Beşik       96 cm 184 cm 85 cm

 www.babyhome.com.tr